E-mail: Hasło:

O nas

Wspieramy chorych, niepełnosprawnych i ich rodziny już od ponad 10 lat. Początkowo działalność naszą skupialiśmy na wypożyczaniu sprzętu medycznego, jednak z czasem widząc ogromną potrzebę wsparcia szczególnie rodzin osób chorych i niepełnosprawnych rozszerzyliśmy ofertę o opiekę nad osobami chorymi i niepełnosprawnymi oraz transport sanitarny. Staramy się tym samym kompleksowo wspomóc Państwa w opiece nad Waszymi najbliższymi.
Rozumiemy, że z jednej strony chcecie Swym najbliższym zapewnić jak najlepsze warunki a jednocześnie musicie sprostać wyzwaniom dnia codziennego (praca, obowiązki domowe itp). Podpowiadamy, abyście nie zapominali w całej tej trudnej sytuacji o Sobie i postarali się znaleźć choć chwilę dla Siebie, bo tylko pełni sił jesteście w stanie sprostać takiemu wyzwaniu, jakim jest opieka nad bliską osobą chorą lub niepełnosprawną. Jesteśmy po to, aby Was wspierać. Pomożemy dobrać odpowiedni sprzęt medyczny i rehabilitacyjny, zaopiekujemy się bliską Ci osobą chorą lub niepełnosprawną, przywieziemy ją ze szpitala, zawieziemy na rehabilitację czy badania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Nasze oddziałyTelefonGodz. otwarciaMapa
Piła, al. Powstańców Wielkopolskich 62 (pawilon obok Biedronki)798-587-487Pn-Pt. 10.00 - 18.00 Zobacz
Grudziądz, ul. Legionów 17514-323-787Pn-Pt. 10.00-17.00Zobacz


Szanowni klienci,
Informujemy, że w sytuacji, gdy wystąpi potrzeba wypożyczenia sprzętu, który w warunkach domowych jest konieczny do podtrzymania funkcji życiowych pacjenta (np. koncentrator tlenu), zamówienia realizujemy - w miarę możliwości - również poza godzinami urzędowania wypożyczalni oraz w weekendy i święta.