E-mail: Hasło:

pielęgniarka i pacjent na wózku inwalidzkim

Wynajem sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego

Wiemy, jak trudnym czasem jest okres choroby. Niepełnosprawność stawia wiele wyzwań oraz trudności, a jesień życia nie zawsze jest kolorowa i radosna. Zdajemy sobie sprawę, z jakim cierpieniem niejednokrotnie się to wiąże, a także wiemy, jak istotny jest w tym wypadku profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny oraz sprzęt medyczny. Konieczne jest zaopatrzenie siebie lub bliskiej osoby m.in. w wózek inwalidzki czy też łóżko rehabilitacyjne. Wynajem ich jest najlepszą opcją!

Wynajem sprzętu rehabilitacyjnego – tańsza alternatywa zakupu

Proponujemy możliwie najtańszy sposób zaopatrzenia w niezbędny sprzęt rehabilitacyjny, który niesie ogromną pomoc i ulgę w znoszeniu trudności przezwyciężania choroby lub niepełnosprawności. W ofercie wynajmu znajdują się między innymi wózki inwalidzkie, kule ortopedyczne, chodziki oraz łóżka rehabilitacyjne. Nie musisz kupować kosztownych urządzeń, które w perspektywie czasu staną się bezużyteczne. Jako wypożyczalnia wózków inwalidzkich prowadzimy wynajem sprzętu medycznego, który pozwoli Ci wrócić do normalnego funkcjonowania lub złagodzi skutki długotrwałej choroby. Polecamy również balkoniki rehabilitacyjne: wspomagające chodzenie, a także pionizację. Z kolei w przypadku mukowiscydozy czy astmy oskrzelowej niezbędny może okazać się wynajem koncentratora tlenu. Stanowi on bezpieczną alternatywę dla butli tlenowych i jest łatwiejszym w obsłudze rozwiązaniem.

Sprzęt rehabilitacyjny – wynajem i doradztwo!

W ofercie naszego sklepu rehabilitacyjnego znajdziesz różnego rodzaju sprzęt, w tym łóżka rehabilitacyjne, które dzięki specjalnym funkcjom umożliwiają szybką zmianę pozycji pacjenta. Poza samym wynajmem służymy radą w kwestii wyboru, użytkowania i konserwacji urządzeń. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie oraz do odwiedzania naszych sklepów stacjonarnych, w których możliwe są między innymi: wypożyczenie łóżka rehabilitacyjnego i wynajem koncentratora tlenu. Województwo kujawsko-pomorskie to region, na którego terenie działamy. Nasze placówki znajdziesz w Bydgoszczy, Pile i Grudziądzu.


Nasza wypożyczalnia medyczna oferuje swoje usługi w zakresie:
  • wypożyczenia sprzętu,
  • doradztwa w kwestii odpowiedniego dopasowania sprzętu do potrzeb pacjenta,
  • instrukcji montażu, użytkowania i konserwacji sprzętu,
  • montażu sprzętu w domu pacjenta.
Nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego chce zaoszczędzić Ci trudu w poszukiwaniu urządzeń, dlatego proponujemy zdalny wynajem wózka inwalidzkiego czy łóżek rehabilitacyjnych oraz oferujemy wypożyczenie koncentratora tlenu. Sprzęt można rezerwować telefonicznie lub korzystając z naszego serwisu internetowego. Wystarczy zarejestrować się za pomocą zakładki: Moje konto .
Możesz również zapytać o to, czy wynajem sprzętu rehabilitacyjnego jest możliwy na daną chwilę. Prosimy kliknąć ten link i wypełnić puste pola. Jako zaufana wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych oraz innych urządzeń, takich jak np. wózek inwalidzki czy balkonik, z pewnością odpowiemy na każde pytanie.

Nasza oferta


OFERUJEMY RÓWNIEŻ SPRZEDAŻ SPRZĘTU NA ZAMÓWIENIE ORAZ NAPRAWY POGWARANCYJNE
W sytuacji, gdy niezbędne będzie wypożyczenie wózka inwalidzkiego lub innego sprzętu, który jest konieczny w warunkach domowych do podtrzymania funkcji życiowych pacjenta (np. koncentratory tlenu), nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego realizuje zamówienia – w miarę możliwości – również poza godzinami urzędowania oraz w weekendy i święta. Nasze oddziały, w których to stacjonuje sklep rehabilitacyjny, znajdują się w trzech miastach województwa kujawsko-pomorskiego: w Bydgoszczy, Pile i Grudziądzu. W każdym z nich oferujemy wynajem łóżek rehabilitacyjnych oraz innych sprzętów medycznych.