E-mail: Hasło:

pielęgniarka i pacjent na wózku inwalidzkim

Wynajem sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego


Wiemy jak trudnym czasem jest okres choroby. Wiemy, że niepełnosprawność stawia przed Tobą wiele wyzwań i trudności. Wiemy, że jesień życia nie zawsze jest kolorowa oraz radosna. Wiemy, z jakim cierpieniem niejednokrotnie się to wiąże. Ponadto zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest w tym wypadku profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny oraz sprzęt medyczny. Konieczne jest zaopatrzenie siebie lub bliskiej osoby m.in. w wózek inwalidzki czy też łóżko rehabilitacyjne. Wynajem ich jest najlepszą opcją!

Dlatego proponujemy możliwie najtańszy sposób zaopatrzenia Cię w niezbędny sprzęt rehabilitacyjny, który niesie ogromną pomoc i ulgę w znoszeniu trudności przezwyciężania choroby lub niepełnosprawności. Oferujemy między innymi wózki inwalidzkie, kule ortopedyczne lub chodziki czy łóżka rehabilitacyjne. Nie musisz kupować kosztownych urządzeń, które w perspektywie czasu staną się bezużyteczne – jako wypożyczalnia wózków inwalidzkich prowadzimy wynajem sprzętu medycznego, który pozwoli Ci wrócić do normalnego funkcjonowania lub złagodzi skutki długotrwałej choroby. Polecamy również balkoniki rehabilitacyjne: wspomagające chodzenie, a także pionizację. Wynajem koncentratora tlenu może z kolei okazać się niezbędny w przypadku mukowiscydozy czy astmy oskrzelowej. Koncentrator tlenu stanowi bezpieczną alternatywę dla butli tlenowych i jest łatwiejszym w obsłudze rozwiązaniem.

Nasza wypożyczalnia medyczna oferuje swoje usługi w zakresie:
  • wypożyczenia sprzętu
  • doradztwa w kwestii odpowiedniego dopasowania sprzętu do potrzeb pacjenta
  • instrukcji montażu, użytkowania i konserwacji sprzętu
  • montażu sprzętu w domu pacjenta
Nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego chce zaoszczędzić Ci trudu w poszukiwaniu urządzeń, dlatego proponujemy zdalny wynajem wózka inwalidzkiego czy łóżek rehabilitacyjnych oraz oferujemy wypożyczenie koncentratora tlenu – sprzęt można rezerwować telefonicznie lub korzystając z naszego serwisu internetowego. Wystarczy zarejestrować się za pomocą zakładki: Moje konto .
Możesz również zapytać o to, czy wynajem sprzętu rehabilitacyjnego jest możliwy na daną chwilę. Prosimy kliknąć ten link i wypełnić puste pola. Jako zaufana wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych oraz innych urządzeń, takich jak np. wózek inwalidzki czy balkonik, z pewnością odpowiemy na każde pytanie.

Nasza oferta


OFERUJEMY RÓWNIEŻ SPRZEDAŻ SPRZĘTU NA ZAMÓWIENIE ORAZ NAPRAWY POGWARANCYJNE
W sytuacji, gdy niezbędne będzie wypożyczenie wózka inwalidzkiego lub innego sprzętu, który jest konieczny w warunkach domowych do podtrzymania funkcji życiowych pacjenta (np. koncentratory tlenu), nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego realizuje zamówienia – w miarę możliwości – również poza godzinami urzędowania oraz w weekendy i święta. Nasze oddziały, w których to stacjonuje sklep rehabilitacyjny, znajdują się w trzech miastach województwa kujawsko-pomorskiego: w Bydgoszczy, Pile i Grudziądzu. W każdym z nich oferujemy wynajem łóżek rehabilitacyjnych oraz innych sprzętów medycznych.Zadaj pytanie
Twój adres email:
Treść: